Twój sukces to nasz sukces!

Grupa ASKONET
Pracujemy na Twoje zadowolenie!

..:: Pierwsza firma z Grupy ASKONET została zarejestrowana w 2007 roku. Jednak doświadczenie jakie zbieraliśmy pracując m.in. w innych agencjach reklamy oraz wykonując zlecenia dla innych podmiotów pozwala nam śmiało stwierdzić że w branży jesteśmy już od ponad 20 lat. Praktycznie od 1999 roku szlifujemy swoje umiejętności podejmując zlecenia dla agencji reklamowych i innych firm. Od czasu założenia własnej działalności gospodarczej nadal stawiamy na rozwój uczestnicząc w szkoleniach, targach oraz inwestując w najnowszej generacji sprzęt.

Firmę tworzy dynamiczny zespół młodych, ale doświadczonych i ambitnych ludzi, od wielu lat stykających się i pracujących w branży IT i reklamowej. Dzięki stale doskonalonym umiejętnościom, poszerzanej wiedzy i kilkuletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować usługi najwyższej jakości.

Zapraszamy do współpracy.

Dlaczego pracownia reklamy, a nie jak to ładniej brzmi agencja reklamy?

Zdecydowana większość agencji reklamowych zajmuje się głównie opracowaniem, dopilnowaniem i realizacją przedsięwzięcia reklamowego – często bez zaplecza produkcyjnego. Nasza firma posiadając solidny park maszynowy jest w stanie wykonać zlecenie na miejscu! Praktycznie wszystkie zlecenia realizujemy w naszym zakładzie, jeśli jednak nie jesteśmy w stanie sprostać parkiem maszynowym wówczas korzystamy ze współpracy z najlepszymi! U nas wykonają Państwo cały proces powstania reklamy – od kreacji począwszy, poprzez cały proces produkcyjny, na dostawie do Klienta kończąc. Dzięki solidności, konkurencyjnej cenie i krótkim terminom realizacji współpracujemy z kilkudziesięcioma agencjami na terenie Polski i za granicą – zadowolony klient zawsze powraca!
Jednym z działów ASKONET jest sprzedaż płyt i materiałów dla reklamy! Sprzedajemy towar najwyższej jakośći którego sami używamy w produkcji!

Zapewniamy Państwu wysyłkę do dowolnego miejsca na terenie całego kraju jak i za granicą, zlecamy dostawę Poczcie Polskiej, firmie kurierskiej lub własnym transportem.

Do Państwa dyspozycji jest wykwalifikowana młoda załoga, pracująca w niezmienionym składzie od wielu lat.

Co dla Państwa wykonamy?
W naszej firmie wykonasz od wizytówki po gigantyczny baner wielkoformatowy.

.:: ulotki, katalogi, gazetki
.:: wizytówki, karnety
.:: plakaty
.:: zaproszenia
.:: kalendarze
.:: reklamy wielkoformatowe, banery, plandeki
.:: tablice reklamowe
.:: szyldy
.:: folie samoprzylepne, naklejki o dowolnym kształcie – w tym odblaskowe
.:: folie okienne OWV
.:: folie do podświetleń
.:: folie samochodowe
.:: materiały odblaskowe
.:: obrazy na płótnie
.:: fototapety, dekoracje
.:: rollupy
.:: oznakowanie informacyjne
.:: odzież reklamową
.:: grawer i cięcie laserowe
.:: gadżety i upominki
.:: i masę innych rzeczy

Jaką techniką wykonamy najlepszy produkt?

Stosujemy różne techniki produkcyjne w zależności od potrzeb.
Jest to m.in. solwent, sitodruk, offset, druk cyfrowy. Jeśli wykonanie zlecenia nie pozwala na całkowitą realizację w naszej firmie wówczas korzystamy ze współpracy z najlepszymi w swoim fachu. Takie podejście pozwala nam zapewnić produkt najwyższej jakości zachowując konkurencyjną cenę.

Możemy zatem przeprowadzić cały proces produkcyjny, począwszy od kreacji, a na dostawie usług do Klienta kończąc.

Dlaczego pracownia reklamy i informatyki?
Dzięki reklamie internetowej Twoja firma może odnieść sukces na rynku, sprostać konkurencji oraz zwiększyć liczbę potencjalnych klientów. Tworzymy nowoczesne strony internetowe oraz sklepy internetowe, naszym atutem jest skuteczne pozycjonowanie stron. Własna strona internetowa jest w obecnych czasach rzeczą obowiązkową!

..:: Z zakresu informatyki oferujemy:

.:: projektowanie stron www
.:: zakup i sprzedaż domen / hostingu
.:: aktualizacje, odświeżenie witryn istniejących
.:: wykonanie i wdrożenie sklepów internetowych
.:: systemy zarządzania treścią (CMS)
.:: pozycjonowanie stron
.:: system wirtualnego dysku twardego: e-dysk
.:: system obsługi wypożyczalni
.:: system dziennika elektronicznego dla szkół
.:: oraz wiele innych usług informatycznych

Jeśli chcesz zdobyć nowych klientów, posiadać profesjonalną reklamę w sieci – skontaktuj się z nami i wyprzedź konkurencję!

..:: Pomożemy Ci w zaprojektowaniu strony internetowej, jej wyglądu graficznego, zakupieniu domeny, utrzymaniu strony na serwerach – po prostu, jeśli chcesz posiadać stronę internetową – jesteś w najlepszym miejscu, wyślij już teraz zapytanie, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy ofertę naszej współpracy.

Jednym z działów ASKONET jest sprzedaż płyt i materiałów dla reklamy! Sprzedajemy towar najwyższej jakośći którego sami używamy w produkcji!

Dysponując kilkoma magazynami jesteśmy w stanie zaopatrywać nie tylko potrzeby naszej produkcji ale sprzedać surowiec dalej! W naszej ofercie płyty drewnopochodne, płyty plexi, pcv, warstwowe. Zajmujemy się sprzedażą całych płyt jak równierz dociętych na konkretne formatki.

Zapewniamy Państwu wysyłkę do dowolnego miejsca na terenie całego kraju jak i za granicą, zlecamy dostawę Poczcie Polskiej, firmie kurierskiej lub własnym transportem.

Jak z nami współpracować?

WYMYŚL

Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! My zrealizujemy!

ZAMÓW

Skontaktuj się z nami! Doradzimy!

ZAAKCEPTUJ

Zatwierdź projekt / zamówienie!

GOTOWE!

Ciesz się z realizacji i poleć nas znajomym!

Masz pytania? Rozpoczynamy współpracę?.. Zadzwoń do nas!