Druk wielkoformatowy zmienił oblicze reklamy zewnętrznej w naszym kraju. Do niedawna druk ekosolwentowy kojarzony był z wysokimi kosztami, słabą odpornością na ścieranie druku oraz ograniczoną paletę mediów. Dziś dzięki możliwościom druku ekosolwentowego nawet niewielka firma może sobie pozwolić na piękną i wytrzymałą na czynniki atmosferyczne oraz ścieranie kolorową reklamę zewnętrzną, zawierającą realistyczną fotografię z pełną i głęboką gamą kolorów.
MOŻLIWOŚĆ DRUKU NISKONAKŁADOWEGO
Niezwykłą popularność ze względu na swoją trwałość zdobywa druk cyfrowy, który jest idealnym rozwiązaniem dla prac nisko i średnio-nakładowych. Przy takich nakładach jest niezwykły pod względem ceny, jakości i czasu.
Wydruki możemy wykonac z jakością od 360 dpi aż do 1440 dpi - (jakość fotograficzna). Maszyny pozwalają wydrukować nawet do 260 cm w jednym kawałku. W przypadku materiałów łączonych - szerokość jest praktycznie nieograniczona. Wydruki z powodzeniem można stosować do ekspozycji zewnętrznych oraz wewnętrznych. Dysponujemy ploterem umożliwiającym wycinanie po obrysie, dzięki czemu Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt np. okręgu lub serca. W produkcji wykorzystujemy szeroką gamę mediów takich jak: folie (naklejki, fototapety, nalepki podłogowe), banery, siatki mesh (reklama na elewacjach budynków), papiery, materiały płócienne, media do podświetleń. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, staramy się by nasza oferta ciągle się poszerzała, wprowadzając innowacje takie jak: materiały odblaskowe, folie bezklejowe czy folie klejone bezpośrednio na beton lub asfalt.
Zapraszamy do korzystania z katalogu wizytówek.
W tym celu należy kliknąć w obrazek poniżej:
Katalog wizytówek
Następnie należy skontaktować się z nami podając numer wybranego wzoru oraz dane do umieszczenia na wizytówce - w tym logo.
W każdym wzorze możemy dowolnie modyfikować treść, czcionki, logo, obrazki.

Jeżeli nie znaleźli Państwo interesującego wzoru prosimy przesłać niezbędne dane - przygotujemy indywidualny projekt GRATIS.
Odwiedź nasz sklep internetowy:
SKLEP online
tel.:

692063773e-mail:

biuro@askonet.pl
Nasze aukcje:
Allegro

Nasz sklep internetowy:
SKLEP online

ASKONET
informatyka i reklama


ul. Słowackiego 3
39-100 Ropczyce
woj. podkarpackie

Firma wprowadzona do ewidencji
działalności gospodarczej przez
Burmistrza Ropczyc
w dniu 2009.05.04
pod numerem 4205/09

NIP: 872-215-52-36
REGON: 180516592

Numer rachunku bankowego:
mBank:
numer: 84 1140 2004 0000 3702 6659 5830
Telefon tel: 692 063 773
E-mail e-mail: biuro@askonet.pl
Banery
Szyldy
Wizytówki
Strony internetowe
Sklepy internetowe
Pozycjonowanie
Copyright © 2010-2015 ASKONET