Pozycjonowanie
Aby strona mogła skutecznie pełnić swoją rolę musi być łatwo znajdowana przez Internautów. Dlatego też w przypadku wykupienia naszych usług hostingowych oferujemy darmowe zgłoszenie stworzonej przez nas strony www do najpopularniejszych wyszukiwarek i katalogów internetowych. Ponadto optymalizujemy kod strony, tak by była jak najlepiej "widziana" przez roboty wyszukiwarek internetowych. Na życzenie zapewniamy także pozycjonowanie stron internetowych w najważniejszych wyszukiwarkach i katalogach stron www. Nasi specjaliści na bieżąco śledzą zmiany w algorytmach wyszukiwarek i pozycjonują strony na ustalone słowa kluczowe tak, by pojawiały się w pierwszej 10-ce we wszystkich najpopularniejszych wyszukiwarkach. Obecnie oferujemy pozycjonowanie stron internetowych w trzech najważniejszych wyszukiwarkach (Google - google.pl i interia.pl, wyszukiwarce Onet oraz wyszukiwarce WP). Dla każdej z nich stosujemy inne algorytmy pozycjonowania, co pozwala nam na osiągnięcie dobrych rezultatów przy zachowaniu niskiego kosztu pozycjonowanie stron www. Decydując się na pozycjonowanie stron przez nasza firmę płacą Państwo za wyniki. Jeśli w danym miesiącu nie wypozycjonujemy Państwa serwisu zgodnie z umową - nic Państwo nie płacą. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami hadlowymi, którzy chętnie przybliżą Państwu naszą ofertę dotyczącą tworzenia stron www oraz całego procesu ich późniejszego pozycjonowania.
Zapraszamy do korzystania z katalogu wizytówek.
W tym celu należy kliknąć w obrazek poniżej:
Katalog wizytówek
Następnie należy skontaktować się z nami podając numer wybranego wzoru oraz dane do umieszczenia na wizytówce - w tym logo.
W każdym wzorze możemy dowolnie modyfikować treść, czcionki, logo, obrazki.

Jeżeli nie znaleźli Państwo interesującego wzoru prosimy przesłać niezbędne dane - przygotujemy indywidualny projekt GRATIS.
Odwiedź nasz sklep internetowy:
SKLEP online
tel.:

692063773e-mail:

biuro@askonet.pl
Nasze aukcje:
Allegro

Nasz sklep internetowy:
SKLEP online

ASKONET
informatyka i reklama


ul. Słowackiego 3
39-100 Ropczyce
woj. podkarpackie

Firma wprowadzona do ewidencji
działalności gospodarczej przez
Burmistrza Ropczyc
w dniu 2009.05.04
pod numerem 4205/09

NIP: 872-215-52-36
REGON: 180516592

Numer rachunku bankowego:
mBank:
numer: 84 1140 2004 0000 3702 6659 5830
Telefon tel: 692 063 773
E-mail e-mail: biuro@askonet.pl
Banery
Szyldy
Wizytówki
Strony internetowe
Sklepy internetowe
Pozycjonowanie
Copyright © 2010-2015 ASKONET