Dostosowując się do coraz to nowszych potrzeb rynku reklamy Nasza Agencja tworzy dla Państwa odzież reklamową najwyższej jakości. Dzięki swemu utylitarnemu charakterowi, odzież reklamowa staje się niezwykle efektywnym sposób promocji.

W ASKONET stosujemy wyłącznie najlepsze folie i papiery drukarskie. Nasze nadruki charakteryzują się dużą wytrzymałością i odpornością na ścieranie oraz pranie. Wydruki bez problemu trzymają się na różnego rodzaju tekstyliach nie zawierających silikonu, takich jak: bawełna, poliester, mieszanki akrylu, materiały wełniane.

Techniki nadruków
Full Color- Metoda ta polega na zastosowaniu specjalnego papieru do termodruku. Zdjęcia drukujemy w pełnej gamie kolorów, a następnie przenosimy je na tkaninę za pomocą prasy termicznej. Technika ta umożliwia dokładne odwzorowanie drukowanego zdjęcia, a przy tym jest bardzo trwała.

Flex - Podczas tej techniki wykorzystujemy folię flex. Daje ona efekt cienkiej folii o bardzo wysokim kryciu kolorów i ostrych krawędziach nadruku. Następnie wycinamy na ploterze tnącym wzory ze specjalnej folii i ogrzewamy wzór pod prasą termiczną na tkaninie. Metoda ta charakteryzuje się dużą trwałością nadruku i pozwala na wykonywanie pojedynczych egzemplarzy. Nie wymaga ona poligraficznego przygotowania do druku, co znacznie obniża jej koszta.

Flock - Sprawa wygląda podobnie jak w przypadku folii flex z tą różnicą, że flock ma strukturę przyjemnego w dotyku meszku. Dodatkowo charakteryzuje się tym, że jest materiałem oddychającym (mile widziany wśród sportowców). Wykonujemy nadruki na:
* t-shirt'ach
* bluzkach
* koszulkach polo
* bluzach
* pulllover'ach
* polarach
* bieliźnie
* parasolach
Zapraszamy do korzystania z katalogu wizytówek.
W tym celu należy kliknąć w obrazek poniżej:
Katalog wizytówek
Następnie należy skontaktować się z nami podając numer wybranego wzoru oraz dane do umieszczenia na wizytówce - w tym logo.
W każdym wzorze możemy dowolnie modyfikować treść, czcionki, logo, obrazki.

Jeżeli nie znaleźli Państwo interesującego wzoru prosimy przesłać niezbędne dane - przygotujemy indywidualny projekt GRATIS.
Odwiedź nasz sklep internetowy:
SKLEP online
tel.:

692063773e-mail:

biuro@askonet.pl
Nasze aukcje:
Allegro

Nasz sklep internetowy:
SKLEP online

ASKONET
informatyka i reklama


ul. Słowackiego 3
39-100 Ropczyce
woj. podkarpackie

Firma wprowadzona do ewidencji
działalności gospodarczej przez
Burmistrza Ropczyc
w dniu 2009.05.04
pod numerem 4205/09

NIP: 872-215-52-36
REGON: 180516592

Numer rachunku bankowego:
mBank:
numer: 84 1140 2004 0000 3702 6659 5830
Telefon tel: 692 063 773
E-mail e-mail: biuro@askonet.pl
Banery
Szyldy
Wizytówki
Strony internetowe
Sklepy internetowe
Pozycjonowanie
Copyright © 2010-2015 ASKONET