"Zatem jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż nasi konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili. Powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my."

Słowa wypowiedziane przez Henrego Forda w 1923 roku idealnie tutaj pasują. hosting

Aby zapewnić klientom niezawodny i szybki dostęp do powstałej strony internetowej postanowliśmy skożystać z usług specjalistów. Korzystamy z serwerów firmy home.pl co zapewnia nam nieprzerwaną pracę.

Serwery home.pl utrzymywane są w największym polskim data center firmy GTS Energis, posiadającym niezależne łącza o przepustowości 1 Gbit/s do największej sieci w Polsce: TPNET (sieć Telekomunikacji Polskiej SA), 3 łącza 2.5 Gbit/s do międzynarodowych węzłów GTS CE znajdujących się we Frankfurcie nad Menem, Pradze i Wiedniu, oraz wielokrotne łącza do wielu innych polskich operatorów.

Firma posiada również łącza 1 Gbit/s do punktów wymiany ruchu WIX (Warszawski Punkt Wymiany Ruchu), GIX i PLIX. Wymieniany jest ruch z takimi sieciami jak: Netia, Plus GSM, Era GSM, Futuro, ATMAN, Crowley Data Poland, ICP, Aster, UPC.

W celu zapewnienia ciągłości działania sieci, wszystkie urządzenia sieciowe są zdublowane. W razie awarii cała obsługa jest przekazywana do bliźniaczego urządzenia zapasowego. Czasy przełączeń dla przełączników wynoszą kilka sekund, a dla routerów do 30 sekund. Jeśli awaria jest poważniejsza, dysponują zapasowym sprzętem, który można uruchomić w krótkim czasie.

Stan sieci i serwerów jest monitorowany przez pracowników home.pl 24 godziny na dobę. W tym celu korzystają oni ze specjalistycznych narzędzi, pozwalających śledzić pracę poszczególnych usług np. serwera WWW czy poczty. Dzięki temu reakcja na awarię jest bardzo szybka. Natychmiastowe działania podjęte przez administratorów pozwalają na rozwiązanie problemu.
Zapraszamy do korzystania z katalogu wizytówek.
W tym celu należy kliknąć w obrazek poniżej:
Katalog wizytówek
Następnie należy skontaktować się z nami podając numer wybranego wzoru oraz dane do umieszczenia na wizytówce - w tym logo.
W każdym wzorze możemy dowolnie modyfikować treść, czcionki, logo, obrazki.

Jeżeli nie znaleźli Państwo interesującego wzoru prosimy przesłać niezbędne dane - przygotujemy indywidualny projekt GRATIS.
Odwiedź nasz sklep internetowy:
SKLEP online
tel.:

692063773e-mail:

biuro@askonet.pl
Nasze aukcje:
Allegro

Nasz sklep internetowy:
SKLEP online

ASKONET
informatyka i reklama


ul. Słowackiego 3
39-100 Ropczyce
woj. podkarpackie

Firma wprowadzona do ewidencji
działalności gospodarczej przez
Burmistrza Ropczyc
w dniu 2009.05.04
pod numerem 4205/09

NIP: 872-215-52-36
REGON: 180516592

Numer rachunku bankowego:
mBank:
numer: 84 1140 2004 0000 3702 6659 5830
Telefon tel: 692 063 773
E-mail e-mail: biuro@askonet.pl
Banery
Szyldy
Wizytówki
Strony internetowe
Sklepy internetowe
Pozycjonowanie
Copyright © 2010-2015 ASKONET