Naklejki na samochodach
Jedn± z naszych ofert jest oklejanie samochodów grafik± reklamow±. Do wykonania reklam na samochodach stosujemy bardzo trwałe folie które pozwalaj± precyzyjne aplikować grafiki na wszelkie zakamarki karoserii. Wydruki zabezpieczone s± laminatem uv co zapewnia odporność na ścieranie wydruku np. na myjni. Do oklejania okien stosujemy folię one way vision. Folia one way vision posiada charakterystyczn± właściwość polegaj±c± na tym że nie widać wnętrza samochodu a na zewn±trz nie ogranicza widoczności.

Naklejki magnetyczne
Naklejki magnetyczne wykonane s± z grubej, wysokiej jakości mocnej folii magnetycznej. Można je ści±gać i zakładać na pojazd bez uszkodzenia karoserii kiedy tylko mamy na to ochotę. Idealne rozwi±zanie kiedy chcesz mieć samochód „cywilny” a w dni pracuj±ce żeby klienci widzieli twoj± reklamę. Druk solwentowy, wykonany na maszynie Roland. Do druku stosujemy tylko oryginalne tusze, co daje gwarancję długotrwale nasyconych kolorów.

Naklejki cięte po obrysie
Oferujemy naklejki samoprzylepne wycinane po obrysie. Naklejki maj± szerokie zastosowanie w okresowych promocjach handlowych na witrynach sklepowych, w oznakowaniach samochodów firmowych oraz w wielu innych zastosowaniach w wizualizacji firm i nie tylko. W zależności od zastosowania naklejki wykonujemy na rożnych foliach samoprzylepnych, wydruk solventowy a następnie wycięcie naklejek wg zadanego kształtu. Wykonujemy także naklejki weselne na alkohol wg własnych upodobań Klienta. Bezpłatnie przygotujemy projekt – zapraszamy do kontaktu przyszłych nowożeńców.

Naklejki cięte ploterem
RECYZYJNE CIĘCIE PLOTEROWE. Oferujemy usługę cięcia ploterowego liter, znaków oraz wielokolorowej grafiki z folii ploterowej. Używamy do tego najwyższej klasy plotera który jest w stanie wyci±c nawet najmniejsze elementy lub też grafikę po wydrukowaniu. Zazwyczaj naklejka jest jednego koloru wycięta z winylowej folii ploterowej. Oferujemy także usługę wybrania zbędnych elementów i naklejenia papieru transportowego.


Przykładowe projekty zrealizowanych folii, naklejek:
Zapraszamy do korzystania z katalogu wizytówek.
W tym celu należy klikn±ć w obrazek poniżej:
Katalog wizytówek
Następnie należy skontaktować się z nami podaj±c numer wybranego wzoru oraz dane do umieszczenia na wizytówce - w tym logo.
W każdym wzorze możemy dowolnie modyfikować tre¶ć, czcionki, logo, obrazki.

Jeżeli nie znaleĽli Państwo interesuj±cego wzoru prosimy przesłać niezbędne dane - przygotujemy indywidualny projekt GRATIS.
OdwiedĽ nasz sklep internetowy:
SKLEP online
tel.:

692063773e-mail:

biuro@askonet.pl
Nasze aukcje:
Allegro

Nasz sklep internetowy:
SKLEP online

ASKONET
informatyka i reklama


ul. Słowackiego 3
39-100 Ropczyce
woj. podkarpackie

Firma wprowadzona do ewidencji
działalno¶ci gospodarczej przez
Burmistrza Ropczyc
w dniu 2009.05.04
pod numerem 4205/09

NIP: 872-215-52-36
REGON: 180516592

Numer rachunku bankowego:
mBank:
numer: 84 1140 2004 0000 3702 6659 5830
Telefon tel: 692 063 773
E-mail e-mail: biuro@askonet.pl
Banery
Szyldy
Wizytówki
Strony internetowe
Sklepy internetowe
Pozycjonowanie
Copyright © 2010-2015 ASKONET